Naši vedoucí

 

 
 

Michal Matuška (Michi) je nově náčelníkem celé skupiny a také naším statutárním zástupcem (takže ho nezapomeňte slušně pozdravit a sem  tam oprášit). Pravidelně s námi jezdí na tábory od roku 1997, ale potkat jste ho tu mohli i dříve. Vzhledem ke své původní profesi kuchař-číšník jsme moc rádi, že ho můžeme mít také za šéfa táborové kuchyně.

 

Nina Vajsová je jedna z našich nejzkušenějších a také nejhodnějších vedoucích, která se většinou stará o ty nejmladší účastníky. Je španělka, která se narodila ve Francii, ale většinu svého života prožila v České republice (Československu). Kromě skvělé češtiny mluví plynně španělsky, francouzsky a částečně také anglicky, což s povděkem kvitují nejen její studenti, ale i naši kamarádi, kterým často pomáhá s výukou cizích jazyků.

 

Natálie Zeithamlová (Naty) je oblíbenou vedoucí, která nezkazí žádnou legraci. Do naší skupiny patří již od roku 1994, kdy se s bráchou Danem zúčastnila svého vůbec prvního tábora v Dolní lhotě. Vampošáckou tradici má Natálka doslova v krvi, protože už jako kluk s námi jezdil i její táta Pepa a časem i mamka Jarka.

 

 

Alena Maivaldová (Alča) se díky svému civilnímu povolání zdravotní sestřičky na akcích stará o naše bolístky jako kvalifikovaná táborová zdravotnice. A my jsme jí za to moc vděční.
 
 
 
 
Standa LicekMartin Žilák (Dědouch) je manažerem všech možných a nemožných úkolů spojených s chodem tábora. Společně s Michim a Prťounem tvoří nerozlučné třísršáňové trio, které nás z táborové kuchyně zásobuje onou pověstnou manou nebeskou. Na území Čech, Moravy a Slezska nemají v oboru legrace, drbů a umění kuchařském konkurenci.
 
 
 

Martin Bubeník (Prťoun) je naším ramenem spravedlnosti. Se svojí manželkou Milčou tvoří zásobovací jednotku,která nás každodenně zásobuje čerstvými potravinami. Je také nepostradatelným členem našeho kuchařského tria.

 

 

 

Miloslava Bubeníková (Milča) u nás zastává funkci hlavního poradce pro všechno a svědomitě šéfuje našemu táborovému supermarketu. Na skupině je již od roku 2001. Mezi její oblíbená jídla patří smažená cibulka na bramborových knedlíkách.

 

 

Eva Jedličková (Evík) s námi jezdí už od svého ranného dětství – nejdříve jako díte, později instruktorka a oddílová vedoucí a nyní jako hlavní šéfová naších táborů. Kromě toho se na táborech stará o hudební doprovod při volných chvílích a táborových ohních.

 

 

Renáta Procházková (Renča) je schopná a obětavá vedoucí. Je maminkou několika našich členů (v jednom případě i babičkou).

 

 

 

Marek Filipec (Mařenka) je nepřehlédnutelnou součástí našich táborů už od svých tří let. Nezkazí žádnou legraci a je velmi oblíbeným vedoucím. Na táborech mu byla svěřena náročná funkce Táborového mazlícího tatínka. V současnosti je také prezidentem plzeňské větve naší skupiny.

 

 

Bohumír Švec (Míra) je náš táborový guru a stařešina rodu. Je tím, kdo v roce 1966 založil naší skupinu, vedl pěknou řádku táborů a později jezdil také jako zdravotník. V současné době si užívá na akcích a táborech aktivní důchodový odpočinek.

 

 

Milan Procházka (Milda) je členem rozvětvené rodiny, která s námi  jezdí. Začal jezdit od svých dětských let. Na táborech plní důležitou a zodpovědnou funkci ubytovacího referenta.    

 

 

 

Zdeněk Rubáš (Zdenda) jezdí s námi již od svých 6 let se svojí sestrou, která si plní mateřské povinnosti. Je oblíbený vedoucí,který dětem při hrách a soutěžích rád poradí a pomáhá ze svých získaných zkušeností.

 

 

 

Petr Gančev(Ganči) jeden ze dvou bratrů,kteří s námi jezdí od svých dětských let. S druhým vedoucím M. Filipec(Mařenka) tvoří dvojici, která vymýšlí a realizuje různé legrácky. 

 

 

 

Gabriel Mariaca(Gába) Od dítěte se vypracoval na oddílového vedoucího,jeho sestra je instruktorka. Obou koluje v žilách indiánská krev. V legráckách se připojuje k P. Gančevovi a M. Filipcovi.                                                                                                                                                                                            

 

 

Řekněte o nás taky kamarádům!

 

 

Pionýr

NNO

To je kůň (video)

Maskování při hře ,,Pašeráci" (video)

Táborové koupání (video)